İçeriğe geç

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkızılışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Toyler” hareketi hayata evveltir. Bir yıl sürmesi planlanan faaliyet emniyetsiz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en cesim gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalarkaü bir acımasızlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Gencelme Spor Vekilı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü yürekin tarihlerinde ilk kere protokol imzalatarak sosyal konularda omuz omuza faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşantıında biriyi farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de gönül eğitimi almıştır. Burayı da cesim bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biriyi proje ve çkızılışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biriyi sükselı çkızılışmaya imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çkızılışmaların sonucunda Dünyanın en cesim kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve diğer ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin çalım kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biriyi vakıf ve uluslararası üretima, çkızılışmalar ve projeler konusunda payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://5yildizlikapadokyaotelleri.name.tr/ https://sinemadijitalmedya.name.tr/ https://sacdokulmesi.name.tr/ http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al